Ontmoet onze mensen

Guido
Cohlst
Senior Consultant

g.cohlst@bvolve.nl

Marieke van
der Lelie
Senior Consultant

m.vanderlelie@bvolve.nl

Vikash
Badal
Consultant

v.badal@bvolve.nl

Arnoud van
Kooten
Consultant

a.vankooten@bvolve.nl

Friso
Lijftogt
Consultant

f.lijftogt@bvolve.nl

Dennis
Schunselaar
Consultant

d.schunselaar@bvolve.nl

Claudia
Beemster
Senior Consultant

c.beemster@bvolve.nl

Laura
Nagel
Consultant

l.nagel@bvolve.nl

Staat jouw foto straks hier?

 
Neem een kijkje op onze vacature pagina. Wij nodigen jou graag uit voor een kopje koffie op kantoor!

Wij zoeken nieuwe collega's!